قالیشویی در شهرک غرب – تأثیر فرش پاکیزه برای سلامت اعضای خانواده

 • ۰۱ تیر ۱۴۰۳

 • تعداد نظرات: 16

 • تعداد بازدید: 22

 • برای دریافت خدمات قالیشویی در شهرک غرب می‌توانید با قالیشویی چهلستون تماس بگیرید. قالیشویی شهرک غرب توسط کارخانه قالیشویی چهلستون ارائه می‌گردد.

  نگهداری صحیح از فرش ها در سلامتی اعضای خانواده تأثیر زیادی دارد. داشتن فرش های تمیز در خانه مزایایی دارد و از لحاظ زیبایی منزل نیز بسیار مهم است. هر چقدر در زیبایی و تمیزی فرش خود دقت کنید، به همان اندازه می توانید سلامت خانواده خود را تضمین کنید. قالیشویی فرش در بازه های زمانی مناسب مؤثرترین راه در کاهش آلودگی های فرش است.

  نظافت و نگهداری از فرش ها علاوه بر حفظ جلوه های زیبایی آنها، محیطی زیبا و فرحبخش را برای اعضای خانواده مهیا می کند. همچنین پاکیزه بودن فرش ها محیطی سالم را برای خانواده ایجاد کرده و احتمال ابتلای آنها را به انواع بیماری ها کاهش می دهد. یک فرش زیبا و پاکیزه مزایای متعددی دارد.

  همانگونه که پیش تر گفته شد، از مزایای مهم فرش ها می توان به وضعیت سلامت و بهداشت خانواده اشاره کرد. بسیاری از بیماری ها به ویژه بیماری های پوستی و تنفسی مانند اگزما، آسم و آلرژی ناشی از نگهداری فرش های کثیف در خانه هستند. هنگامی که روی فرش راه می روید، عوامل بیماری زای موجود در تار و پود آن به هوا پخش شده و به هنگام تنفس فرد، وارد مجاری تنفسی وی می شوند و منجر به ایجاد بیماری در فرد می شوند. از میان این عوامل بیماری زا می توانیم به گرد و غبار، باکتری ها و حشرات ریز اشاره کنیم. بهترین راه برای دوری از چنین بیماری هایی باید برنامه ریزی صحیحی برای تمیز کردن فرش ها انجام دهیم، بطوری که تمیز کردن آنها پیوسته و همیشگی باشد.

  بافت فرش به گونه ای است که مکان مناسبی برای پنهان شدن و گسترش حشرات ریز، باکتری ها و قارچ ها به شمار می رود. بنابراین همواره باید در تمیز نگهداشتن فرش ها کوشید.

  پیشنهاد مطالعه: شستن مبلمان

  پاکیزه نگهداشتن فرش ها مزایای زیادی دارد. از جمله مزایای این کار، کاهش هزینه های تمام شده است. اگر فرش ها به طور منظم تمیز شوند، کمتر دچار مشکلاتی از قبیل، پارگی و پوسیدگی می شوند. بنابراین از هزینه های صرف شده برای آنها کاسته می شود. به علاوه با جارو کردن مرتب فرش ها می توان نیاز به شستشوی آنها را عقب انداخت. البته توصیه می کنیم حتماً حداقل سالی یک بار نسبت به شستشوی فرش ها اقدام نمایید.

  در صورت نبود مکانی مناسبی برای شستشو و خشک کردن فرش ها می توانید با قالیشویی در شهرک غرب تماس حاصل فرمایید. اگر نگران سلامتی اعضای خانواده خود هستید، با ما تماس بگیرید. همچنین جهت کسب اطلاع از قیمت خدمات ارائه شده می توانید به بخش تعرفه های خدمات مراجعه فرمایید.

  دسته‌ بندی‌ ها :

  قالیشویی در شهرک غرب – تأثیر فرش پاکیزه برای سلامت اعضای خانواده

  برای دریافت خدمات قالیشویی در شهرک غرب می‌توانید با قالیشویی چهلستون تماس بگیرید. قالیشویی شهرک غرب توسط کارخانه قالیشویی چهلستون ارائه می‌گردد. نگهداری صحیح از فرش ها در سلامتی اعضای خانواده تأثیر زیادی دارد. داشتن فرش های تمیز در خانه مزایایی دارد و از لحاظ زیبایی منزل نیز بسیار مهم […]

  نقد و بررسی‌ها

  هنوز نقد و بررسی‌ای وجود ندارد

  دیدگاهتان را بنویسید

  درباره ما

  قالیشویی چهلستون با بیش از 30 سال سابقه در زمینه شستشو در زمینه انواع قالی ماشینی ، قالی دستباف ، قالیچه ، گلیم و تابلو فرش و انواع مبلمان جز محدود قالیشویی هایی است که با مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویی های تهران و با کارخانه رسمی مشغول به فعالیت است.

  راه های ارتباطی

  آدرس دفتر

  تهران ـ بلوار کوهسار خیابان مریم

  شماره تلفن

  شماره تلفن

  تمامی حقوق برای قالیشویی چهلستون محفوظ می باشد.