قالیشویی چهلستون در پرواز – بر طرف کردن انواع نقص ها از فرش

  • ۰۱ تیر ۱۴۰۳

  • تعداد نظرات: 16

  • تعداد بازدید: 26

  • قالیشویی در پرواز با در اختیار داشتن مدرن ترین تجهیزات و متبحرترین پرسنل، آماده بازگرداندن زیبایی به چهره فرش هایتان می باشد.

    جلوگیری و برطرف کردن پارگی ها، پوسیدگی ها و سایر نقص های فرش ها همواره دغدغه فکری بسیاری از مردم بوده است. پیدا کردن یک قالیشویی با پرسنلی کارآزموده برای ترمیم فرش ها کار بسیار مشکلی است.

    قالیشویی آنلاین چهلستون در پرواز یاری دهنده شما در ترمیم فرش است

    بسیاری از در منزل از فرش های زیادی با طرح های مختلف استفاده می کنند. حفظ سلامت و پاکیزگی این فرش اصلی ترین مشکل در نگهداری از آنهاست. نرگس از اهالی منطقه پرواز تهران است و به پاکیزگی منزل خود اهمیت زیادی می دهد. یک روز که او در حال تمیز کردن فرش ها با جاروبرقی بود، ناگهان متوجه پوسیدگی های کوچکی در گوشه های فرش شد. بعد از بررسی محل پوسیدگی ها، متوجه خیسی فرش در آن قسمت ها شد.

    منشأ رطوبت ترکیدگی کف اتاق بود. بنابراین بلافاصله با یک مهندس تأسیسات تماس گرفت و علت را جویا شد. مهندس تأسیسات نشت لوله های آب کف اتاق را بر طرف نمود، اما پوسیدگی های وارد شده به فرش بدجوری نمای آن را زشت کرده بودند. نرگس به فکر راه چاره بود و به همین دلیل با قالیشویی آنلاین چهلستون در پرواز تماس گرفت. او می گفت:

    پیشنهاد مطالعه: مایت فرش چیست؟

    در هنگام مواجه با خرابی فرش چکار کنیم؟

      • « در هنگام جارو کردن متوجه تغییر رنگ قسمت هایی از فرش شدم و با دست کشیدن روی این قسمت ها رطوبت زیادی را در آنها حس کردم. نمی دانم چند روز از این اتفق می گذرد اما قسمت هایی از فرش دچار پوسیدگی شده است. حالا باید چه کار کنم؟»

    اقدام نرگس کاملاً درست بود و بدون تأخیر و از دست دادن زمان، بلافاصله با یک قالیشویی معتبر تماس گرفت. کارشناسان قالیشویی چهلستون سریعاً به منزل نرگس رسیدند و بررسی های لازم را جهت ترمیم فرش انجام دادند. طی این بررسی ها مشخص شد که رطوبت به اعماق فرش نفوذ کرده و به دلیل قرار گرفتن لکه ها در گوشه های فرش و در دید نبودن آنها، پوسیدگی در فرش رخ داده است. نرگس به این صورت حرف هایش را ادامه داد:

      • « نمی دانم چرا این اتفاق رخ داد اما پس از بررسی زیر فرش متوجه وجود رطوبت بسیار بالا در آن شدم. به دلیل اینکه رنگ فرش تیره بود و قسمتهای دچار رطوبت در معرض دید نبودند، متوجه آنها نشدم. »

    نرگس پس از ارائه توضیحات، فرش خود را به کارشناسان اعزامی شرکت قالیشویی چهلستون تحویل داد تا آنها پس از بردن فرش به قالیشویی در پرواز، در صدد ترمیم بخش های آسیب دیده تلاش کنند. کارشناسان قبل از انجام هر کاری، شستشوی فرش ها را انجام دادند تا رنگ تمام قسمت های فرش بصورت واضح و بدون هیچگونه آلودگی دیده شوند.

    انتخاب رفوگر مناسب برای ترمیم فرش و اهمیت این موضوع

    قالیشویی های زیادی در سراسر تهران مشغول به کار هستند و بیشترشان مدعی انجام رفوگری فرشهای آسیب دیده اند. اما سوال بزرگ این است که آیا سپردن فرش ها به هر رفوگر تازه کاری، تصمیمی عاقلانه است؟! پاسخ مطمئناً خیر خواهد بود.

    زیرا رفوگری امری بسیار پر ظرافت بوده و در صورت ناشیانه عمل کردن رفوگر، خسارتی بسیار بالا به فرش وارد می شود، به گونه ای که برای جبران آن باید هزینه های هنگفتی پرداخت شود.

    شرکت قالیشویی چهلستون در پرواز، با در اختیار داشتن پرسنلی کار آزموده در امر رفوگری، ریشه بافی، لکه بری و شستشوی فرش، ارائه دهنده بهترین خدمات با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه ممکن به هموطنان تهرانی عزیز در پرواز می باشد. پس دیگر نگران ترمیم بخش های آسیب دیده فرش خود نباشد و با یک تماس زیبایی فرش خود را بازگردانید. هدف ما جلب رضایت کامل مشتری است!

    دسته‌ بندی‌ ها :

    قالیشویی چهلستون در پرواز – بر طرف کردن انواع نقص ها از فرش

    قالیشویی در پرواز با در اختیار داشتن مدرن ترین تجهیزات و متبحرترین پرسنل، آماده بازگرداندن زیبایی به چهره فرش هایتان می باشد. جلوگیری و برطرف کردن پارگی ها، پوسیدگی ها و سایر نقص های فرش ها همواره دغدغه فکری بسیاری از مردم بوده است. پیدا کردن یک قالیشویی با پرسنلی […]

    نقد و بررسی‌ها

    هنوز نقد و بررسی‌ای وجود ندارد

    دیدگاهتان را بنویسید

    درباره ما

    قالیشویی چهلستون با بیش از 30 سال سابقه در زمینه شستشو در زمینه انواع قالی ماشینی ، قالی دستباف ، قالیچه ، گلیم و تابلو فرش و انواع مبلمان جز محدود قالیشویی هایی است که با مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویی های تهران و با کارخانه رسمی مشغول به فعالیت است.

    راه های ارتباطی

    آدرس دفتر

    تهران ـ بلوار کوهسار خیابان مریم

    شماره تلفن

    شماره تلفن

    تمامی حقوق برای قالیشویی چهلستون محفوظ می باشد.