قالیشویی چهلستون در گیشا – چگونه لکه آب هویج را تمیز کنیم؟

 • ۰۱ تیر ۱۴۰۳

 • تعداد نظرات: 16

 • تعداد بازدید: 20

 • خدمات قالیشویی در گیشا توسط شرکت چهلستون – هویج ممکن است برای چشم های شما خوب باشد اما لکه ناشی از آب هویج می تواند چهره ناخوشایندی را به لباس، فرش و موکت شما بدهد. اگر شما از نوشیدن آب سبزیجات تازه نظیر هویج لذت می برید اما از لکه ها و کثیفی ها بیزارید بهتر نگاهی به توصیه های قالیشویی چهلستون برای از بین بردن لکه هویج بیندازید.

  هویج ممکن است برای چشم های شما خوب باشد اما لکه ناشی از آب هویج می تواند چهره ناخوشایندی را به لباس، فرش و موکت شما بدهد. اگر شما از نوشیدن آب سبزیجات تازه نظیر هویج لذت می برید اما از لکه ها و کثیفی ها بیزارید بهتر نگاهی به توصیه های قالیشویی رز برای از بین بردن لکه هویج بیندازید. اگر دنبال پاسخی برای سوالاتی نظیر چطور لکه آب هویج را پاک کنم؟ چطور لکه آب هویج از بین می‌رود؟ چرا لکه آب هویج پاک نمی‌شود؟ هستید، با قالیشویی چهلستون در گیشا همراه باشید.

  پاک کردن لکه آب هویج از روی فرش یا موکت:

  اگر آب هویجی بر روی فرش و موکت ریخته شده باشد، باید سریع عمل کنید و تا می توانید مقدار آب هویج را از روی فرش و موکت خارج کنید. ممکن است مقداری تفاله آب هویج بر روی فرش موکت باشد که می توانید برای جمع کردن آن از قاشق استفاده کنید.

   • استفاده از حوله نخی برای از بین بردن اثر آب هویج می‌تواند مناسب باشد.
   • ترکیب یک قاشق از مایع ظرفشویی به همراه یک لیوان آب را می‌توانید برای تمیز کردن لکه مورد استفاده قرار دهید
   • از بیرون لکه به داخل با استفاده از حوله تمیز مالش دهید و این کار آنقدر تکرار کنید که رنگ لکه به حوله انتقال یابد و وقتی حوله کاملا رنگی شد آن را تعویض کنید.
   • اگر همچنان لکه وجود دارد میتوانید از مقداری هیدروژن پروکساید استفاده کنید. اما قبل از آن حتما مطمئن شوید که باعث از بین بردن رنگ فرش و موکت شما نمی شود. سپس اجازه دهید که فرش و موکت شما خشک شود اما قبل از آن حتما باید فرش موکت را آبکشی نمایید.

  اگر در از بین بردن لکه آب هویج موفق نبوده اید می توانید از خدمات شست و شوی قالیشویی چهلستون استفاده کنید.

  پاک کردن لکه از روی لباس:

  عملیات لکه برداری از روی هر لباسی یکسان است. مقداری ماده شوینده لباس و آب با دمای مناسب با لباس را باهم قاطی کرده و در محل لکه استفاده کنیم. با این حال برای پاک کردن لکه هویج از روی لباس توصیه‌هایی را بهتر است مد نظر داشته باشید.

   • برای اینککه ماندگاری لکه را کاهش دهید می توانید مقداری آبلیمو یا سرکه سفید را برای لکه مورد استفاده قرار دهید. اجازه دهید که محلول برای ۵ دقیقه بقایای آب هویج را در خود حل کند. استفاده از مسواک برای از بین بردن چنین لکه ای می‌تواند مفید باشد.
   • لباس را با استفاده از آب حتما آبکشی کنید تا مطمئن شوید که اسید ناشی از آبلیمو و سرکه سفید باعث آسیب دیدن الیاف لباس نشود. سپس لباس را با استفاده از مقداری پودر رختشویی و آب نیمه گرم شستشو دهید.
   • اگر لکه همچنان در محل خود باقی مانده است می توانید از مواد سفید کننده یا هیدروژن پراکساید یا نظیر این موارد استفاده کنید. این محصولات می توانند باعث از بین بردن رنگ شوند بنابراین مراقب باشید که رنگ لباستان از بین نرود. هنگامی که از مواد سفید کننده استفاده می کنید مراقب باشید که این مواد بیشتر از یک دقیقه بر روی پارچه یا لباس قرار نداشته باشند. حتما در این مدت لباس را با استفاده از آب گرم آبکشی کنید.
   • تا وقتی که لکه کاملاً از بین رفته باشند هرگز لباس را خشک نکنید.
   • اگر لکه آب هویج همچنان که پابرجاست لباس را به خشکشویی ارائه دهید.
  دسته‌ بندی‌ ها :

  قالیشویی چهلستون در گیشا – چگونه لکه آب هویج را تمیز کنیم؟

  خدمات قالیشویی در گیشا توسط شرکت چهلستون – هویج ممکن است برای چشم های شما خوب باشد اما لکه ناشی از آب هویج می تواند چهره ناخوشایندی را به لباس، فرش و موکت شما بدهد. اگر شما از نوشیدن آب سبزیجات تازه نظیر هویج لذت می برید اما از لکه […]

  نقد و بررسی‌ها

  هنوز نقد و بررسی‌ای وجود ندارد

  دیدگاهتان را بنویسید

  درباره ما

  قالیشویی چهلستون با بیش از 30 سال سابقه در زمینه شستشو در زمینه انواع قالی ماشینی ، قالی دستباف ، قالیچه ، گلیم و تابلو فرش و انواع مبلمان جز محدود قالیشویی هایی است که با مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویی های تهران و با کارخانه رسمی مشغول به فعالیت است.

  راه های ارتباطی

  آدرس دفتر

  تهران ـ بلوار کوهسار خیابان مریم

  شماره تلفن

  شماره تلفن

  تمامی حقوق برای قالیشویی چهلستون محفوظ می باشد.