قالیشویی در جیحون – جلوگیری از رشد و تکثیر باکتری ها و حشرات فرش

 • ۰۱ تیر ۱۴۰۳

 • تعداد نظرات: 16

 • تعداد بازدید: 25

 • اگر به دنبال خدمات قالیشویی در جیحون هستید با قالیشویی چهلستون تماس بگیرید.

  قالیشویی در جیحون و منطقه ۱۰

  بهترین مکان برای رشد حشرات موذی، فضاهای بین پرزهای فرش هستند. تقریباً در همه خانه ها از فرش ها و موکت ها به عنوان یک کفپوش زیبا استفاده می شود. فرش ها به دلیل قرار گرفتن بر روی سطح زمین در معرض ریختن انواع مواد غذایی، انواع آلودگی ها و لکه ها هستند. ذرات ریز مواد غذایی در میان تار و پود فرش نفوذ کرده و در همان جا باقی می مانند. همچنین عوامل محیطی و تردد مداوم روی فرش، موجب آلودگی در آن می شوند. بنابراین شرایط برای رشد و تکثیر عوامل بیماری زا مانند حشرات ریز، قارچ ها و باکتری ها فراهم می شود واین عوامل از شرایط به وجود آمده استفاده کرده و تکثیر می شوند.  در این مطلب با قالیشیی چهلستون در جیحون همراه باشید.

  پیشنهاد مطالعه: قاللیشویی در کوهسار

  برای دریافت خدمات قالیشویی در جیحون می توانید از خدامت منحصر به فرد قالیشویی در جیحون استفاده کنید. جیحون در منطقه ۱۰ واقع شده است در صورتی که به دنبال قالیشویی در منطقه ۱۰ هستید می توانید از خدمات متنوع قالیشویی در منطقه ۱۰ استفاده نمایید.

  پیشگیری از گسترش حشرات موزی با کمک خدمات قالیشویی در جیحون

  برای جلوگیری از گسترش حشرات و
  سایر عوامل بیماری زای فرش که عامل بسیاری از
  حساسیت ها و بیماری ها در بین اعضای خانواده به ویژه کودکان هستند باید به پاکیزگی
  فرش های پهن شده در منزل توجه نمود. در این میان، بدن کودکان به دلیل اینکه بیشتر
  از سایرین با فرش ها تماس دارد، بیشتر در معرض آلوده شدن قرار می گیرد. میکروب ها نیز بیشترین تأثیر خود را بر روی افرادی که
  دارای سیستم ایمنی ضعیف تری باشند می گذارند و به راحتی فرد را دچار بیماری های
  مختلف می کنند.

  با توجه به موارداشاره شده، لزوم رسیدگی و قالیشویی فرش ها (قالیشویی در جیحون) بیش از پیش نمود می کند و به عنوان یک نتیجه می توان گفت برای کاهش ابتلای ساکنین خانه باید به نظافت و شستشوی مرتب فرش ها اهمیت داده شود. بهتر است هر هفته حداقل ۳ مرتبه فرش های خود را با جاروبرقی تمیز کنید. همچنین در بازه های زمانی ۱۲ تا ۱۸ ماه یک بار نسبت به شستشوی فرش ها در قالیشویی اقدام نمایید. در صورتی که حضور حشرات ریز موجب رنجش خاطر شما شده می توانید از روش های مختلف دیگری مانند بخارشویی برای از بین بردن کامل آنها استفاده نمایید. از جمله مکان های مناسب دیگری که برای رشد و تکثیر حشرات و باکتری ها وجود دارند می توان به مبلمان، پتو و موکت اشاره کرد.

  شرکت قالیشویی چهلستون در جیحون با در اختیار داشتن دستگاه های مدرن و مکانیزه شستشو شما را در رسیدن به محیطی امن و عاری از هر گونه عوامل بیماری زا یاری می رساند. لطفاً جهت ثبت سفارش و استفاده از خدمات این قالیشویی به صورت آنلاین، تلفنی و حضوری با ما تماس حاصل فرمایید.

  دسته‌ بندی‌ ها :

  قالیشویی در جیحون – جلوگیری از رشد و تکثیر باکتری ها و حشرات فرش

  اگر به دنبال خدمات قالیشویی در جیحون هستید با قالیشویی چهلستون تماس بگیرید. قالیشویی در جیحون و منطقه ۱۰ بهترین مکان برای رشد حشرات موذی، فضاهای بین پرزهای فرش هستند. تقریباً در همه خانه ها از فرش ها و موکت ها به عنوان یک کفپوش زیبا استفاده می شود. فرش […]

  نقد و بررسی‌ها

  هنوز نقد و بررسی‌ای وجود ندارد

  دیدگاهتان را بنویسید

  درباره ما

  قالیشویی چهلستون با بیش از 30 سال سابقه در زمینه شستشو در زمینه انواع قالی ماشینی ، قالی دستباف ، قالیچه ، گلیم و تابلو فرش و انواع مبلمان جز محدود قالیشویی هایی است که با مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویی های تهران و با کارخانه رسمی مشغول به فعالیت است.

  راه های ارتباطی

  آدرس دفتر

  تهران ـ بلوار کوهسار خیابان مریم

  شماره تلفن

  شماره تلفن

  تمامی حقوق برای قالیشویی چهلستون محفوظ می باشد.